Producenci

Hansgrohe Ecostat E

Baterie Hansgrohe Ecostat E to wyjątkowa i nowoczesna propozycja baterii z termostatem, która odbiega od klasycznych i tradycyjnych rozwiązań. Produkt jest przystosowany do montażu podtynkowego w obrębie kabiny prysznicowej lub nad wanną, w zależności od indywidualnych potrzeb. Bateria daje komfortowe możliwości ustawienia temperatury wody, która podczas kąpieli jest niezmienna, bez względu na wahania ciśnienia. Precyzja i nowoczesność to wizytówka produktów Hansgrohe. W naszej ofercie można znaleźć rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

hansgrohe Ecostat E

ecostat E

Nowoczesne rozwiązania, wpływające na Twój komfort

Hansgrohe Ecostat E to bateria termostatyczna wyposażona w zawór odcinająco-przełączający. Możliwość montażu podtynkowego gwarantuje rozwiązanie niezwykle nowoczesne i estetyczne. Bateria jest wyposażona w dwa otwory i dwa uchwyty oraz dwa odbiorniki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, firma Hansgrohe wprowadziła zabezpieczenie działające przy 40 stopniach C. Przepływ przy 3 bar jest szacowany na 26 l/min. Największą zaletą baterii jest jej estetyka. Nowoczesny design elementu będzie dobrze prezentował się we wnętrzu każdej, modnej łazienki.

Hansgrohe Ecostat E – dopasuj rozwiązania do swojej łazienki

Hansgrohe to ogromny wybór baterii łazienkowych i kuchennych. Dzięki temu, mamy możliwość wyboru stylu dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz wyboru technologii, której celem jest ułatwienie codziennych obowiązków. Rewolucyjne podejście producenta Hansgrohe Ecostat E to rozwiązania niezwykle praktyczne i przede wszystkim ekonomiczne. Ecostat ma być sposobem na innowacyjne spojrzenie, które w konsekwencji przyczyni się do oszczędności w gospodarstwie domowym oraz dbałości o środowisko naturalne.

Bezpieczeństwo i wygoda to dziś elementy, które wpływają na wybór rozwiązań do gospodarstwa domowego. Z jednej strony baterie mogą się wydawać produktami mało istotnymi, jednakże warto zwrócić uwagę, że woda w gospodarstwie domowym jest używana na każdym kroku, tak więc jej wybór ma ogromny wpływ na komfort użytkowania. Hansgrohe Ecostat E to najlepszy sposób na odpowiedzialne wykorzystanie domowych zasobów wody gwarantujące oszczędność.

Hansgrohe Ecostat E – długoletnia eksploatacja

Hansgrohe Ecostat E to gwarancja długoletniej eksploatacji. Dzięki izolacji termicznej korpus nie nagrzewa się pod wpływem gorącej wody, co oznacza, że bezpiecznie korzystać z baterii mogą nawet najmłodsi. Udogodnieniem są również specjalne tłumiki szumów sprawiające, że kąpiel może być wyjątkowo relaksacyjna. Baterie Hansgrohe to wybór niezwykle świadomy, który nie tylko spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ale również będzie wyjątkowym rozwiązaniem, który przyczyni się do poprawy jakości życia. Być może na co dzień nie zwracamy uwagi na szumy lub przegrzaną baterię, jednakże po zamontowaniu produktów marki Hansgrohe z pewnością zauważymy różnicę.

hansgrohe Ecostat e bateria termostatyczna
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl