Producenci

hansgrohe - odpływ liniowy prysznicowy

Chcesz zrealizować strefę prysznica, w której wszystko perfekcyjnie do siebie pasuje? Łazienka zaprojektowana w jednolitym stylu to ostatecznie gwarancja dobrego samopoczucia. Marka hansgrohe rozszerzyła swój asortyment o wysokiej jakości odpływy prysznicowe i pod postacią RainDrain oddaje do Twojej dyspozycji ofertę wyróżniającą się doskonałym komfortem i wzornictwem. Warianty wykończenia powierzchni tych produktów są przy tym perfekcyjnie dopasowane do naszego pozostałego asortymentu. Łącz armaturę łazienkową hansgrohe i odpływy prysznicowe w harmonijny sposób w stylowym świecie .

hansgrohe odpływy liniowe

hansgrohe odpływy liniowe

Poznaj naszą ofertę w zakresie odpływów liniowych hansgrohe

RainDrain można elastycznie dopasować do każdej strefy prysznica, jest to rozwiązanie systemowe. Jeden zestaw podstawowy dla wszystkich odpływów liniowych oferuje poczucie pewności na etapie instalacji. Ze względu na niewielką wysokość montażu RainDrain sprawdza się zarówno w nowym budownictwie, jak i w przypadku renowacji .Maksymalną przyjemnością kąpieli pod głowicą prysznicową XXL klient może cieszyć się bez problemu: Dla wysokiej wydajności odpływu do 60 l/min do dyspozycji jest innowacyjne rozwiązanie syfonu, czyli Dryphon. Ten wydajny syfon mechaniczny jest dołączony do każdego elementu zewnętrznego odpływów liniowych i w razie potrzeby zastępuje syfon dostarczany z uBox universal (zestawem podstawowym) o wydajności odpływu do 42 l/min. Odpływ punktowy RainDrain Spot, jako kompletny zestaw wraz z syfonem, nie wymaga oddzielnego zestawu uBox universal.

hansgrohe-wizualna perfekcja w strefie prysznica

Odpływy liniowe hansgrohe to koncepcja wizualnie minimalistycznej wersji odpływu liniowego. Stosowane są one w nowoczesnych kabinach prysznicowych, pozwalają więc na całkowite zrezygnowanie z progu kabiny prysznicowej.

Odpływ liniowy hansgrohe – modele dopasowane do każdej łazienki.

  • RainDrain Match: Odpływ liniowy do każdej łazienki. Pod rusztem dekoracyjnym woda odprowadzana jest wzdłuż spadku rynny ze stali nierdzewnej w kierunku odpływu. Sześć wariantów długości, 600–1200 mm. Rozeta dekoracyjna jest dostępna w wersji chrom, stal szlachetna szczotkowana, stal nierdzewna lakierowana i w dwóch wersjach szklanych. Po drugiej stronie możliwość obłożenia płytkami (niezalecane w przypadku wariantów szklanych). Łatwe dopasowanie do płaszczyzny płytek za pomocą ramy z regulacją wysokości, którą umieszcza się w rynnie ze stali nierdzewnej. Montaż przy ścianie lub swobodny w podłodze.
  • RainDrain Flex: Atrakcyjny wizualnie produkt z zintegrowanym spadkiem z rusztem dekoracyjnym. Pięć wariantów długości, 700–1200 mm, możliwość skrócenia na miejscu. Dostępny w wersji chrom, stal szlachetna szczotkowana i w pięciu specjalnych wariantach powierzchni FinishPlus. RainDrain Flex jest, w przeciwieństwie do pozostałych linii, kładziony na posadzkę jastrychową, regulacja wysokości odbywa się za pomocą owalnego połączenia wtykowego do zestawu podstawowego. Do montażu przy ścianie lub pomiędzy dwiema ścianami.
  • RainDrain Rock: Przewidziany do obłożenia kamieniem naturalnym/płytkami do grubości 40 mm. Woda odpływa w sposób niewidoczny. Sześć wariantów długości, 600–1200 mm, na miejscu możliwość skrócenia z każdej strony nawet o 50mm. Łatwe dopasowanie wysokości za pomocą zestawu instalacyjnego, montaż swobodny w podłodze.
  • RainDrain Spot: Odpływ punktowy do montażu w podłodze, oferujący maksymalną elastyczność wyboru umiejscowienia. Wymiary 150x150 mm. stal szlachetna szczotkowana (po drugiej stronie możliwość obłożenia płytkami) lub strukturalna stal szlachetna to warianty powierzchni rozety dekoracyjnej.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą odpływów dostępnych w naszym sklepie.
 
hansgrohe odpływ liniowy Rok
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl