Producenci

Grunt stabilizujący z piaskiem kwarcowym 5L

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 2-7dni
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Grunt stabilizujący z piaskiem kwarcowym pod płyty z betonu architektonicznego 5L

Ogranicza chłonność podłoża, zwiększa przyczepność i zapewnia prawidłowy połączenie płyt ze ścianą za pomocą piany montażowej. Element systemu mocowania rekomendowanego przez producenta do płyt Ultra Lekkich.

Powierzchnia klejenia podłoża (ściana) powinna być zagruntowana środkiem gruntującym z dodatkiem piasku kwarcowego. Wszelkie świeże tynki muszą zgodnie z technologią uzyskać swoje maksymalne parametry wytrzymałościowe (dojrzewanie).

UWAGA: Niedopuszczalne jest klejenie na powierzchnie gładkie typu, gładź tynkowa, powierzchnie malowane, inne tynki gładkie jak np. stiuki, bez ich wcześniejszego usunięcia. Nie dostosowanie się do powyższego zagraża stabilności wiązania i przyczepności elementu, przez co elementy mogą odpaść od ściany! 

 

INFORMACJE TECHNICZNE:

Pojemność: 5 L

Wydajność:  około 12 m2 

Gwarancja: Płyty betonowe objęte są 2 letnią gwarancją pomontażową. Warunkiem uzyskania gwarancji jest zakup płyt razem z systemem montażu.

System montażu to:

  • grunt stabilizujący z piaskiem kwarcowym; system poziomowania płyt;
  • pianka montażowa poliuretanowa (aplikator lub pistolet);
  • System poziomowania płyt
  • opcjonalnie jako dodatkowe zabezpieczenie płyt – impregnat hydrofobizujący.

UWAGA!!!

Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną. Powyższy opis został sporządzony według stanu doświadczenia producenta. Na miejscu budowy należy zawsze sprawdzić własne warunki do montażu.

Grunt stabilizujacy z piaskiem kwarcowym
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl