
Angus H grzejnik kolory RAL 52x146 cm TERMA

Opis
<
TERMA Angus H grzejnik 52 x 146 cm kolory RAL kolory RAL
Bryła grzejnika Angus bazuje na oryginalnym, geometrycznym układzie rur. Model ten został opracowany w wersji poziomej (H) i pionowej (V).
Tutaj prezentujemy wersję poziomą (H) dostępną w wersji wodnej, wodno-elektrycznej oraz elektrycznej.
Grzejnik dostępny we wszystkich kolorach RAL oraz kolorach specjalnych TERMA ZOBACZ ELEKTRONICZNY WZORNIK KOLORÓW RAL ORAZ KOLORÓW SPECJALNYCH |
Nie gwarantujemy, że wyświetlany kolor będzie identyczny z rzeczywistym. Przed wyborem koloru sugerujemy kontakt z najbliższym Partnerem Handlowym, który jest wyposażony we wzornik kolorów palety RAL oraz wzornik kolorów specjalnych Terma Sp. z o.o.
span style="font-size: 10pt;">Grzejnik wykonywany jest na indywidualne zamówienie-brak możliwości zwrotu-prosimy o przemyślane zakupy.
Wybrany kolor proszę wpisać w uwagach przy składaniu zamówienia .
TERMA Angus H grzejnik 52x 146 cm
Specyfikacja:
- Wysokość: 52 cm
- Szerokość: 146 cm
- Rozstaw podłączeń: 5 cm YL , YP , 142 cm SX
- Moc przy 75/65/20C : 680 W
- Moc przy 55/45/20 C : 366 W
- Dostępny w wersji wodnej,wodno-elektrycznej oraz elektrycznej-za dopłatą
- Możliwość zamontowania grzałki-dokupywana oddzielnie
- Ciśnienie robocze 800 kPa
- Maksymalna temperatura pracy 95°C
- Zawory dokupywane oddzielnie
Przykładowe zdjęcia grzejnika Angus H
Schemat grzejnika Angus H
Rodzaje podłączeń :
Wybrany rodzaj podłączenia proszę wpisać w uwagach przy składaniu zamówienia .