Hansgrohe Tecturis S 73350140 – Architektoniczna czystość w odcieniu brązu
Podtynkowa bateria umywalkowa Hansgrohe Tecturis S (73350140) to esencja nowoczesnego projektowania. Seria Tecturis S wyróżnia się organicznymi, smukłymi liniami, które wprowadzają do łazienki spokój i harmonię. Wykończenie w kolorze Brushed Bronze (Brąz Szczotkowany) dodaje wnętrzu ciepła i luksusowego charakteru, idealnie komponując się z kamieniem, betonem czy ciemnym drewnem.
EcoSmart+ – Nowy standard oszczędności
Hansgrohe Tecturis S to nie tylko design, to przede wszystkim inteligentna technologia. Dzięki zastosowaniu EcoSmart+, bateria redukuje zużycie wody do rekordowych 4 l/min. Co ważne, napowietrzony strumień wody pozostaje obfity i miękki w dotyku, dzięki czemu oszczędzanie dzieje się naturalnie, bez rezygnacji z komfortu.
Minimalizm podtynkowy i funkcjonalność
Zastosowanie montażu podtynkowego pozwala ukryć wszystkie elementy techniczne w ścianie. Na zewnątrz pozostaje jedynie elegancka rozeta, minimalistyczny uchwyt oraz wylewka o długości 16,5 cm. Taka konfiguracja ułatwia utrzymanie czystości wokół umywalki i nadaje strefie zmywania lekkości.
Dlaczego warto wybrać Hansgrohe Tecturis S ?
-
Technologia AirPower: Woda mieszana jest z powietrzem, co tworzy perliste, lekkie krople.
-
Powierzchnia FinishPlus: Brąz szczotkowany nanoszony metodą PVD gwarantuje trwałość koloru na lata.
-
Uniwersalny zasięg: Wylewka 165 mm jest optymalna dla większości nowoczesnych umywalek.
-
Łatwa pielęgnacja: Gładkie formy i matowe wykończenie ograniczają powstawanie osadów.
Pamiętaj: Aby zamontować tę baterię, musisz posiadać element podtynkowy (np. Hansgrohe 13622180). Zainwestuj w Tecturis S i wprowadź do swojej łazienki niemiecką precyzję w najbardziej stylowym wydaniu.
hansgrohe Tecturis S podtynkowa bateria umywalkowa EcoSmart z wylewką 16,5 cm brąz szczotkowany 73350140
Cechy produktu :
- składa się z: jednouchwytowa bateria umywalkowa, ścienna, podtynkowa, komplet odpływowy
- zasięg: 165 mm
- wersja uchwytu: uchwyt jednoramienny
- rodzaj strumienia: strumień normalny
- maksymalny natężenie przepływu przy 3 bar: 4 l/min
- ceramiczna głowica
- nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody
- komplet odpływowy bez możliwości zamknięcia
- materiał kompletu odpływowego: metal
- typ przyłącza: zestaw podstawowy dokupywany oddzielnie
- uchwyt może być umieszczony po lewej lub prawej stronie, w zależności od montażu zestawu podstawowego
- Taksonomia UE: max. 6 l/min - możliwy znaczący wkład (SC )
Zdjęcie i schemat hansgrohe Tecturis S podtynkowa bateria umywalkowa EcoSmart z wylewką 16,5 cm brąz szczotkowany 73350140


FAQ – Pytania i odpowiedzi
1. Czy bateria Hansgrohe Tecturis S 73350140 oszczędza wodę? Tak, model ten wyposażony jest w technologię EcoSmart+, która ogranicza przepływ wody do zaledwie 4 l/min (przy ciśnieniu 3 bar). Pozwala to na znaczną redukcję zużycia wody bez utraty komfortu użytkowania.
2. Jaki element podtynkowy jest potrzebny do montażu baterii Tecturis S? Do instalacji baterii podtynkowej Hansgrohe 73350140 niezbędny jest zestaw podstawowy (element montażowy). Najczęściej dedykowanym modelem jest Hansgrohe 13622180. Należy go dokupić osobno.
3. Czy wylewka o długości 16,5 cm będzie pasować do mojej umywalki? Wylewka o długości 16,5 cm jest rozwiązaniem uniwersalnym, idealnym do standardowych umywalek montowanych blisko ściany. Zapewnia optymalny zasięg strumienia wody, minimalizując rozpryskiwanie.
4. Jakie są zalety wykończenia Brushed Bronze (Brąz Szczotkowany)? Wykończenie z serii FinishPlus charakteryzuje się wyjątkową trwałością dzięki technologii PVD. Powierzchnia jest odporna na zarysowania, a szczotkowana struktura sprawia, że odciski palców i zacieki z wody są mniej widoczne niż na chromie.
