Producenci

Pianka montażowa poliuretanowa pistolet do płyt betonowych Ultra lekkich

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 7 dni
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pianka montażowa poliuretanowa bez aplikatora do montażu płyt z betonu architektonicznego Ultra-lekkiego

Element systemu mocowania rekomendowanego przez producenta do płyt Ultra Lekkich. Zapewnia prawidłowe i szybkie połączenie płyt betonu architektonicznego ze ścianą w ramach systemu gwarancji po montażowej producenta.

Powierzchnia klejenia podłoża (ściana) powinna być zagruntowana środkiem gruntującym z dodatkiem piasku kwarcowego. Wszelkie świeże tynki muszą zgodnie z technologią uzyskać swoje maksymalne parametry wytrzymałościowe (dojrzewanie).

UWAGA:

Niedopuszczalne jest klejenie na powierzchnie gładkie typu, gładź tynkowa, powierzchnie malowane, inne tynki gładkie jak np. stiuki, bez ich wcześniejszego usunięcia. Nie dostosowanie się do powyższego zagraża stabilności wiązania i przyczepności elementu, przez co elementy mogą odpaść od ściany! 

Piankę nanosimy na płytę w taki sposób aby nie zamykała obrębu płyty co pozwala na swobodne ulotnienie się powietrza-patrz zdjęcie  ( sprężone powietrze może powodować  pęknięcia ) 

 

INFORMACJE TECHNICZNE:

Wydajność:  około 3 m2 

Gwarancja: Płyty betonowe objęte są 2 letnią gwarancją po montażową. Warunkiem uzyskania gwarancji jest zakup płyt razem z systemem montażu.

System montażu to:

  • grunt stabilizujący z piaskiem kwarcowym; system poziomowania płyt;
  • pianka montażowa poliuretanowa (aplikator lub pistolet);
  • System poziomowania płyt
  • opcjonalnie jako dodatkowe zabezpieczenie płyt – impregnat hydrofobizujący.

UWAGA!!!

Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną. Powyższy opis został sporządzony według stanu doświadczenia producenta. Na miejscu budowy należy zawsze sprawdzić własne warunki do montażu.

Pianka montażowa poliuretanowa z aplikatorem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl